Terapia antynikotynowa, ZAWIERCIE, rzuć palenie, biorezonans magnetyczny BRT BICOM

KONTAKT

Zawiercie - Dodane przez NEOMED (firma) -

Terapia antynikotynowa, ZAWIERCIE, rzuć palenie, biorezonans magnetyczny BRT BICOM

Pełna treść ogłoszenia Terapia antynikotynowa, ZAWIERCIE, rzuć palenie, biorezonans magnetyczny BRT BICOM

Najskuteczniejszą obecnie metodą zwalczania głodu nikotynowego (nałogu palenia papierosów) jest metoda Biorezonansu magnetycznego . Metoda ta jest zupełnie bezpieczna, bezbolesna, bezinwazyjna i przetestowana w 20-to letniej praktyce europejskich terapeutów.

Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, którego niedopałek umieszczony zostaje w aparacie. Osoba poddawana terapii podłączona jest do urządzenia poprzez specjalne elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu w komputerze, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego.

Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym w dniu terapii należy wypić 1.5l wody mineralnej nie gazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są częste kąpiele.

W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia.
Ciekawym doświadczeniem jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje "wpisanie" głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg powtórzyć. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry).

Skuteczność metody jest bardzo imponująca. Po jednym zabiegu 90% ludzi nie pali (bezterminowo)!. Pozostałe 10% to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego. Wówczas wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty. Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów.

NIE PUSZCZAJ Z DYMEM SWOICH WŁASNYCH PIENIĘDZY !

Jedna paczka papierosów dziennie to ponad 4 000 zł. na rok.

Z NAMI Ł A T W O R Z U C I S Z P A L E N I E ! ! !
SATYSFAKCJA ZAPEWNIONA !


Zawiercie ul. Polska 46c
Rejestracja w Przychodni Zdrowia po godz.13:00 tel.* 32 670 89 35
Przyjęcia od godz. 15 : 30

Mapa ZawiercieProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Terapia antynikotynowa, ZAWIERCIE, rzuć palenie, biorezonans magnetyczny BRT BICOM


Polecane, ciekawe strony z Zawiercia. Prowadzisz serwis o Zawierciu lub zwiazany z Zawiercie - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu !Zobacz stronę Wirtualne Zawiercie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zawiercie City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zawiercia: Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Sosnowiec ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zawiercie City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj