Praca dla Specjalisty ds. rozwoju

KONTAKT

Zawiercie - Dodane przez rekrutacja-pascal (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla Specjalisty ds. rozwoju

Europejskie Centrum Kształcenia PASCAL Ogólnopolska firma prowadząca licea, szkoły policealne oraz kursy zawodowe dla dorosłych poszukuje pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. rozwoju
Miejsce pracy: Zawiercie
Opis stanowiska:
- przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowej
- realizacja działań marketingowych i sprzedażowych;
- aktywna rekrutacja słuchaczy;
- analiza lokalnego rynku usług edukacyjnych;
- kreowanie wizerunku firmy;
- współpraca z lokalnymi firmami, stowarzyszeniami;
- organizacja i nadzór działań marketingowych;
- raportowanie wyników działań do centrali firmy.

Wymagania:
Praktyczna znajomość zagadnień marketingowych i PR.
Doświadczenie w przygotowaniu i interpretacji analiz marketingowych.
Bardzo dobre umiejętności analityczne i planistyczne.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, rzetelność i terminowość.
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Umiejętność pracy w zespole.
Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
Mile widziane doświadczenie / znajomość rynku edukacyjnego.
Kreatywność działania.
Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Silna mobilizacja na realizację założonych planów.
Prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
- ciekawą i odpowiedzialną pracę.
- pracę w przyjaznej atmosferze;
- możliwość rozwoju zawodowego i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.
Aplikacje zawierające CV prosimy przesłać drogą elektroniczną z dopiskiem w tytule: specjalista ds. rozwoju ZAWIERCIE

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zdognie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 833)".

Mapa ZawiercieProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla Specjalisty ds. rozwoju

Polecane, ciekawe strony z Zawiercia. Prowadzisz serwis o Zawierciu lub zwiazany z Zawiercie - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu !Zobacz stronę Wirtualne Zawiercie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zawiercie City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zawiercia: Olkusz ogłoszenia - Będzin darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Jaworzno ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję