NATRYSK PIANKI POLIURETANOWE PUR NA DACHY PODDASZA STRYCHY FUNDAMENTY

KONTAKT

Zawiercie - Dodane przez pur-system (osoba prywatna) -

NATRYSK PIANKI POLIURETANOWE PUR NA DACHY PODDASZA STRYCHY FUNDAMENTY

Pełna treść ogłoszenia NATRYSK PIANKI POLIURETANOWE PUR NA DACHY PODDASZA STRYCHY FUNDAMENTY

Natrysk bezpośredni,hydrodynamiczny skutecznej IZOLACJI wykonanej przez Autoryzowanego Wykonawcę PUR-system spełnia najwyższe standardy budowy i termomodernizacji budynków mieszkalnych oraz użytkowych.
trwałość- System izolacji termicznej skuteczna IZOLACJA gwarantuje niezmienne właściwości izolacyjne przez cały okres użytkowania budynku. Jako wykonawca udzielamy 15 letnią gwarancję na nasze usługi. Piana poliuretanowa praktycznie nie zmienia swoich właściwości w czasie, to doskonały materiał izolacyjny znany od dziesiątek lat.
szybkość instalacji- Natrysk skutecznej IZOLACJI PUR -system jest bardzo szybki, nawet do 200m2 dziennie, gwarantując przy tym najwyższej jakości izolację.
komfort użytkowania- System Skuteczna izolacja posiada wszelkie konieczne badania, w tym Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Gotowa izolacja PUR jest hypoalergiczna, niepyląca i bez zapachowa. Jako IZOLACJA POSIADA ATESTY HYPOALERGICZNE.
jakość instalacji- całkowicie bezmostkowa instalacja pianki poliuretanowej jest wykonywana tylko przez Autoryzowanych Wykonawców, którzy są doskonale przeszkolonym personelem (używane są specjalistyczne urządzenia do natrysku hydrodynamicznego), 120 krotne rozprężenie gwarantuje bezmostkową instalację, w przypadku wełny mineralnej mostki termiczne na poziomie 5% są akceptowalne. Wełna mineralna jest najczęściej instalowana, przez niewykwalifikowany personel. Przy braku wypełnienia 10% lub opadnięciu wełny mineralnej, może nastąpić pogorszenie współczynnika przenikania ciepła nawet o 90%.
niezmienność parametrów w czasie użytkowania pianka skuteczna IZOLACJA praktycznie nie zmienia swoich właściwości w czasie użytkowania, dla porównania wełna mineralna traci właściwości izolacyjne po 10 latach na poziomie około 30 %, w razie zawilgocenia często wymaga wymiany, system skuteczna izolacja jest prawie niewrażliwy na upływ czasu i zawilgocenie. Mają Państwo pewność, że w momencie odbioru prac budowlanych związanych z instalacją Wasza izolacja wraz z upływem czasu nie zmieni właściwości
bezpieczeństwo- system Skutecznej IZOLACJI jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia jak i niepalny. Nasza Skuteczna IZOLACJA posiada klasę palności B - s1, d0 (wraz z płytami K/G).
lekkość instalacji- Skuteczna IZOLACJA ma wagę około 12 kg/m3, dla porównania średnia waga wełny mineralnej to około 50kg/m3, przy średniej wielkości dachu to 3 TONY OBCIĄŻENIA, dla Skutecznej IZOLACJI to około 500 kg przy założeniu, że izolujemy tą samą grubością jak wełny, co nie jest konieczne (żeby uzyskać podobne parametry izolacji (szczelność, brak mostków termicznych) potrzeba około 250 kg.)
energooszczędność- system skutecznej Izolacji ma doskonałe właściwości izolacyjne, które dzięki technice natryskowej stanowią najlepszą z możliwych izolacji dachów i stropów. Dzięki zastosowaniu piany zyskujecie Państwo pewność skutecznej IZOLACJI bez mostków termicznych która od momentu instalacji pozwala oszczędzać energię.
szczelność skuteczna IZOLACJA jest jak kurtka narciarska z membraną. W sposób kontrolowany wydala wilgoć jednocześnie zatrzymując ciepło, jest nieprzewiewana i wysoce paro przepuszczalna. Wełnę mineralną możemy porównać do wełnianego swetra, mimo tego, że ciepły nie kontroluje upływu ciepła. Jeśli wieje wiatr jest Nam zimno.
Zapraszamy do kontaktu: tel:512 102 328

Mapa ZawiercieProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - NATRYSK PIANKI POLIURETANOWE PUR NA DACHY PODDASZA STRYCHY FUNDAMENTY


Polecane, ciekawe strony z Zawiercia. Prowadzisz serwis o Zawierciu lub zwiazany z Zawiercie - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualne Zawiercie !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zawiercie City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zawiercia: Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Sosnowiec ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zawiercie City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj